Lai atbalstītu Laimas slimības slimnieku biedrības biedrus, Biedrība sniedz iespēju saņemt īpašus piedāvājumus. 

Informāciju par to, kā iespējams izmantot zemāk minētos piedāvājumus var saņemt, rakstot uz [email protected]

Piedāvājumi: 

RigaBrain® ir neiroatgriezeniskās saites (neurofeedback) centrs Rīgā, kas specializējas smadzeņu darbības uzlabošanā ar neiroatgriezeniskās saites metodi.
RigaBrain® Laimas slimības slimnieku biedrības biedriem piedāvā iespēju izmēģināt neurofeedback metodi, lai mazinātu Laimas slimības simptomus un uzlabotu savu dzīves kvalitāti.

RigaBrain® * Laimas slimības biedriem piedāvā iegūt 75% atlaidi** uz neurofeedback seansiem, izmantojot RigaBrain® atbalsta programmu. Tas nozīmē, ka jūs varēsiet apmeklēt neurofeedback seansus ar ievērojamu atlaidi un saņemt īpaši pielāgotu pieeju!

Lai izmantotu šo piedāvājumu, jums jāreģistrējas RigaBrain® un pieteikuma beigās jānorāda savs Laimas slimības biedra statuss.


Par Laimas slimība un neurofeedback varat uzzināt vairāk šeit: https://www.rigabrain.com/post/laimas-slimiba-un-neurofeedback

* Piedāvājums spēkā līdz 2023. gada 31. decembrim.
** Citas atlaides nesummējas!

NATUROPĀTIJA

NATUROPĀTIJA ir veikaliņš Kr. Barona 31B, Rīgā, kur iespējams iegādāties dažādus uztura bagātinātājus, tējas un veselības veicinošus produktus, kas var būt aktuāli Laimas slimības skartajiem. NATUROPĀTIJA Laimas slimības slimnieku biedrības biedriem piedāvā 10% atlaidi visiem produktiem gan veikalā klātienē, gan internetveikalā. Vairāk par NATUROPĀTIJA: https://naturopatijatev.lv/.

NATUROPĀTIJA filozofija: https://naturopatijatev.lv/par-mums

Kļūsti par biedrības biedru, rakstot e-pastu uz [email protected] un saņem atlaides arī tu! 


Lymeherbs Store ir specializēts dabīgo preperātu tiešsaistes veikals, kurā var iegādāties produktus, kas palīdz uzlabot veselību Laimas slimības un citu ērču pārnēsātu infekciju saslimšanu gadījumā. Veikalā iespējams iegādāties plašu laboratorijā pārbaudītu dabīgu izejvielu preperātus: gatavas tinktūras, augu ekstraktus un uztura bagātinātājus, kuru pamatā ir tieši grāmatas autora S.H. Buhner un citu labi zināmu dabīgo preperātu protokoli. Lymeherbs Store ievēro HACCP un GMP/GHP kvalitātes standartus.  Lymeherbs Store atbalsta  S. H. Buhner grāmatas „Healing Lyme: Natural Healing of Lyme Borreliosis and the Coinfections Chlamydia and Spotted Fever Rickettsiosis” tulkošanu un izdošanu latviešu valodā.

Uzzini vairāk: https://lymeherbs.eu/