Lai atbalstītu Laimas slimības slimnieku biedrības biedrus, Biedrība sniedz iespēju saņemt īpašus piedāvājumus. 

Informāciju par to, kā iespējams izmantot zemāk minētos piedāvājumus var saņemt, rakstot uz [email protected]

Piedāvājumi: 

BRAINTRAIN

BrainTrain ir uzņēmums, kas nodarbojas ar smadzeņu treniņiem, balstoties uz Zengar Institute zinātnieku izstrādāto Neuroptimal sistēmu.

Laimas slimības slimnieki norāda, ka vieni no nepatīkamākajiem simptomiem ir “smadzeņu migla”, grūtības koncentrēties, pārlieku liela miegainība vai gluži pretēji – bezmiegs, atmiņas problēmas. Smadzenes ir viena no sarežģītākajām zināmajām sistēmām pasaulē. Tās ikdienā analizē un apstrādā milzīgu informācijas daudzumu. Bet tā kā mūsdienās informācijas apmērs un lēmumu pieņemšanas ātrums pieaug, tas prasa aizvien vairāk enerģijas un augstākas koncentrēšanās spējas. Saskaņā ar dažādiem pētījumiem, smadzeņu darbību var palīdzēt uzlabot Zengar Institute zinātnieku izstrādātā Neuroptimal sistēmas smadzeņu treniņi. Uzņēmums BrainTrain Laimas slimības slimnieku biedrības biedriem piedāvā īpašas atlaides smadzeņu treniņiem – pirmajam seansam 50% atlaide un turpmākajiem seansiem 20% atlaidi. Vairāk par BrainTrain: https://www.braintrain.lv/. 

 

NATUROPĀTIJA

NATUROPĀTIJA ir veikaliņš Kr. Barona 31B, Rīgā, kur iespējams iegādāties dažādus uztura bagātinātājus, tējas un veselības veicinošus produktus, kas var būt aktuāli Laimas slimības skartajiem. NATUROPĀTIJA Laimas slimības slimnieku biedrības biedriem piedāvā 10% atlaidi visiem produktiem gan veikalā klātienē, gan internetveikalā. Vairāk par NATUROPĀTIJA: https://naturopatijatev.lv/.

NATUROPĀTIJA filozofija: https://naturopatijatev.lv/par-mums


 

Kļūsti par biedrības biedru, rakstot e-pastu uz [email protected] un saņem atlaides arī tu!