Kas mēs esam?

Lai aizstāvētu Laimas slimības slimnieku intereses, izglītotu un informētu sabiedrību Laimas slimības jomā un veidotu proaktīvu komunikāciju ar veselības nozares pārstāvjiem, slimnieku grupa šī gada 2019. gada martā dibināja Laimas slimības slimnieku biedrību, kas ir nevalstiskā organizācija (VNR 40008285893).

Mūsu mērķi ir:

  • aizstāvēt Laimas slimības slimnieku intereses;
  • sniegt atbalstu Laimas slimības slimniekiem un viņu tuviniekiem;
  • izglītot un informēt sabiedrību Laimas slimības slimnieku jomā;
  • sekmēt starptautisko sadarbību ar citām organizācijām Laimas slimības slimnieku jomā;
  • nodarboties ar labdarību Laimas slimības slimnieku un viņu tuvinieku labā;
  • veidot sadarbību ar ārstniecības iestādēm un personālu, veidojot informācijas apmaiņu par Laimas slimības noteikšanu, ārstēšanas procesu, ar slimības saistītām aktualitātēm.

Biedrībā apvienojušies Laimas slimības slimnieki, viņu tuvinieki un interesenti. Pievienojies mūsu komandai arī tu! Vairāk informācijas sadaļā Kā kļūt par biedru.

Biedrība ieguvusi sabiedriskā labuma organizācijas statusu. Statusa iegūšana apliecina, ka darbojamies sabiedrības interesēs un likuma ietvaros. Tas nozīmē arī to, ka ziedotājiem (gan juridiskām, gan fiziskām personām) ir iespēja saņemt nodokļu atmaksu.

Biedrības dibināšanas stāsts Balva "Cilvēka izaugsmei" organizatoru veidotā video: šeit.

Ko mēs darām?

Laimas slimības slimnieku biedrības komanda strādā pie tā, lai atbalstītu cilvēkus, kuri saskaras ar Laimas slimības postošajām sekām, meklē atbalstu un norādījumus. Organizējam informatīvus pasākumus un kampaņas, kā arī izstrādājam informatīvus materiālus, lai izglītotu sabiedrību un palielinātu izpratni par Laimas slimību un ar to saistītiem faktoriem.

Mēs augstu vērtējam cilvēku atbalstu mūsu biedrībai un aktīvu iesaisti, lai kopā sasniegtu izvirzītos mērķus. Kopā mēs varam!

Lai uzzinātu vairāk par mūs aktivitātēm aicinām sekot līdzi jaunumiem šajā lapā un https://www.facebook.com/laimasslimniekubiedriba/!

Gada pārskati

2023.gads : GD_2023.docx

2022.gads: GD_2022.docx

2021.gads: Zinojums_2021.docx

2020.gads: Zinojums_2020.docx

2019.gads: Zinojums_2019.docx